7 הדברים הכי מפדחים בחתונה שלכם

פדיחות בחתונה

1.להתבלבל עם השוט מים בבר

החלטתם שאתם לא משתכרים בחתונה שלכם, סיכמתם עם הברמן כבר לפני חודשים שבכל פעם שהחברים שלכם יזמינו אתכם לשתות איתם, הוא יתן לכם מים במקום וודקה כדי שתוכלו להחזיק מעמד. אבל הברמן שתה מספיק כדי לשכוח מה שסיכמתם, ושם לכם וודקה, ודפקתם כבר את השוט בלי לשים לב.

פדיחות בחתונה

2.הדוד הזה שמגלה שהוא יודע לרקוד

בואו נודה בזה, אירועים משפחתיים זה אירועים שאנשים מסוימים יוצאים מהמאורה שלכם ככה פתאום אחרי שלא ראו אנשים כמה שנים טובות . טוב אני מגזים... אבל זה בערך ככה, אוכל חינם , משקאות חינם, אפשר להשתכר , אז למה לא . והדוד הזה החליט לשתות היום, ולקרוע את הרחבה ביחד איתכם, ודווקא היום הוא גילה ריקוד חדש ורוצה להראות לכם אותו , קצת מביך.

פדיחות בחתונה

3.הדיג'יי מתבלבל בשיר כניסה לחופה

טוב , מי שלא קרא את הכתבה שלי על איך לבחור דיג'יי , כדאי שיקרא . אם הדיג'יי לא רשם לעצמו טוב טוב מה השיר כניסה של החתן, ומה השיר כניסה של הכלה, זה מביך ממש . זה יכול לקרות , תדאגו בבקשה שהדיג'יי יעשה שיעורי בית , ואפילו תבחנו אותו עוד לפני האירוע על השירים האלה, המלצה ממני .

פדיחות בחתונה

4.ציידי המגנטים יוצאים החוצה

צלמי מגנטים הם לא מכונות , ויש איזה מכסה שאפשר לצלם ולמגנט בחתונה, אבל לרוב קורה שציידי המגנטים יוצאים החוצה ויוצאים לציד של צלם המגנטים . אגב, זה ממש ככה... זה מתחיל בהסתכלות על המקרר , נראה שהמגנטים שהיו שם קצת דהו, צריך קצת להתעדכן , הרבה זמן לא עשינו תמונות הרי . אז למה לא ? ציידי המגנטים מחפשים את הצלם ודואגים להוציא ממנו 20 מגנטים לפחות , כדי למלא את כל המקרר , די מקומם , לא ישאר שום דבר לשאר האורחים שלכם , אבל אני מניח שאין מה לעשות .

פדיחות בחתונה

5.הזיקוקים בסלואו שלכם לא נדלקו

הזמנתם זיקוקים לסלואו כחלק מהאטרקציות לחתונה? מגניב, זה ממש יפה בעיקר עם תאורה בצבע אולטרא. קיבלתם טיפ לגבי תאורה כרגע :) . מפעיל הזיקוקים מכין הכל לרגע המיוחד, הדיג'יי מפעיל את המוזיקה, ואז בדיוק בקטע של הפזמון לוחץ המפעיל על הכפתור של השלט שאמור להפעיל את כל הדבר הזה ו... לא קורה כלום . טוב, זה לא כזה נורא, עדיין יש לכם את תאורת האולטרא סגול .

פדיחות בחתונה

6.שכחתם להביא נעלי בית

הולכות לכאוב לכם הרגליים חזק ביום של החתונה, בהתחלה תצתרכו לעשות צילומים לאורך כל היום , איפור, שיער , ואז באירוע כולם ישגעו אתכם , וכבר אין לכם כח לזוז. אבל אתם נזכרים שהייתם חכמים ואמרתם לעצמכם שתביאו נעלי בית לרחבת הריקודים , אבל עם כל הלחץ מהיום הזה, שכחתם להביא אותם .

פדיחות בחתונה

7.המחשב של התאורה קורס

טוב זה משהו שאתם אולי לא נפגשתם איתו , אבל תאמינו לי אחרי כל כך הרבה אירועים , נפגשים גם בדברים כאלה, אחרי הכל מחשב זה מחשב . אז מה קורה שמחשב תאורה קורס? לא להיבהל לא יהיה חושך , אבל כן האורות יתקעו במקום ויפסיקו לזוז עד שהמחשב יעלה שוב. זה מפדח לכמה דקות ומלחיץ , אבל זה עובר והכל יהיה בסדר .

פדיחות בחתונה

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

דיג'יי לחתונה
תקליטן לחתונה