טיפים לטיקטוק

טיפים לטיקטוק

מה זה טיקטוק?

טיקטוק היא אפליקציה חברתית המאפשרת לעשות ליפסינג לשירים שהיא מציעה (לשיר אותם בכאילו). מעבר לזה גם יש בטיקטוק כל מיני אתגרים שאנשים מציעים לעשות , בוחרים שיר ועושים איזה שהוא ריקוד או אתגר, ואחרים צריכים לחקות את האתגר הזה . TikTok הוכיחה שהיא לא חולפת עד כה, עם עד כה 1.65 מיליארד הורדות. זוהי כעת הרשת החברתית השישית בגודלה בעולם, והיא עולה על Snapchat, Twitter ו- Pinterest. טיקטוק גורמת לאנשים למצוא את הפוטנציטל היצירתי שבהם ולעשות דברים משעשעים שנותנים להם הרבה צפיות ועוקבים , בעזרת האפקטים והרבה השקעה ומחשבה .

הטיקטוק המושלם

1.צרו אתגר חדש שידליק את כולם

נסו לחשוב על איזה שהוא ריקוד מדליק ומיוחד שכולם ירצו לעשות אותו , והשתמשו בתגית מיוחדת בשביל הריקוד הזה כדי לתת לאנשים אחרים להפוך אותו לויראלי , אחרי זה תתגאו שאתם אלה שהמצאתם את הריקוד.

מה זה טיקטוק

2.שתפו סרטון חינוכי

אתם יכולים לחשוב ש- TikTok הוא רק לתוכן דבילי. אבל זו למעשה פלטפורמה מדהימה לשיתוף תוכן אינפורמטיבי שיכול ללמד את כולם דברים חדשים . נסו למצוא משהו שאתם יכולים ללמד את השאר מהידע שלכם , לכל אחד יש ידע בנושא מסויים , ולא כולם טובים בהכל , ויכול להיות שמה שתלמדו את השאר יכול לעניין אחרים, אז למה לא לנסות .

אתגר טיקטוק

3.צרו מדריך

אפשר להשתמש בטיקטוק גם כדי להדגים מתכונים, איך לבצע תרגילי ספורט וטריקים מסויימים שמקלים על כולם. למשל סטריט וורקאאוט, ראיתי הרבה אנשים שמדגימים איך לבצע תרגילים של אימונים כדי לבצע תרגילים מאוד קשים .

אתגר ויראלי

4.הצטרפו לאתגר ויראלי

הדבר הכי מצחיק ומשעשע הוא האתגרים הויראלים , ויש כאלה מלא בטיקטוק . ריקודים הכי הכי מטופשים שיכולים להיות , אבל כולנו עושים אותם לפי המוזיקה, ובסוף מתגאים שהצלחנו לעשות אותם בדיוק לפי הסרטון שראינו , כי יש בזה משהו מדבק בסופו של דבר . או למשל אתגר בו מצתלמים בתמונה בדיוק באותה צורה כמו שהצתלמנו שהיינו ילדים . או אתגר בו שמים מנטוס בתוך קולה . או אתגר בו צריך להציג אצבעות בקצב מסוים ובסדר מסויים לפי מה שרואים בסרטון . או אפילו סרטון מצחיק בו מישהי מנקה את הרצפה ומישהו דורך עליה, ואז היא אוספת אותו על ארון קבורה בשיר ממש משעשע .

אתגר ויראלי

5.השתמשו בתאורה מחמיאה

חלק מהצילום של סרטוני טיקטוק דורש מעבר ליצירתיות גם שאיכות הסרטון תהיה טובה, וכאן נכנסת התאורה. השתמשו בתאורה מחמיאה שתיראה טוב בסרטון, בצעו ניסויים בתאורות שונות בזוויות שונות כדי לראות איך יצא הסרטון ובחרו את התוצאה הכי טובה .

תאורה לטיקטוק

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

דיג'יי לחתונה
תקליטן לחתונה