דיג'יי לאירוע

דיג'יי לאירוע

DJ רון טסלר – תקליטן

רון טסלר מוזיקה לאירועים הוא האתר הנותן לכם את כל האינפורמציה שאתם צריכים לדעת לגבי האירוע שלכם , ובעיקר מבחינה מוזיקלית כמובן כי זה העיקר .

ומה לגבי המוזיקה באמת ?

בפגישת המוזיקה נעבור על הסגנונות השונים ונבחר את הכיוון ואת השירים שאתם הכי אוהבים, אפילו השירים האלה שאתם רוקדים לעצמכם בחדר, כן גם אותם. ברחבת הריקודים תקבלו שילוב של מה שאתם אוהבים ומה שהקהל אוהב ברחבה, מין שילוב של הפגישה + קריאת קהל והכל כדי שכולם יהנו מהמוזיקה.

דיג'יי ! שים את השיר...

תפקיד הדיג'יי להיות עם יד על הדופק, להתחשב בכל סוגי הקהל , להסתכל כל הזמן על הרחבה, לדעת מה מתאים ומתי, ולחבר בצורה אלגנטית בין שיר לשיר (למקסס). ביקשתם שיר? רוב הסיכויים שהוא יהיה במהלך הערב, ככה שאין צורך להגיע לדיג'יי ולבקש כי מה שחשוב זה התזמון של השיר ברחבה, דבר שרק הדיג'יי יודע להחליט כי הוא כל הזמן מסתכל על הרחבה. לכן יש לסמוך על הדיג'יי, זאת העבודה שלו ותפקידו לעשות שמח. אז רדו לרחבה, השיר שביקשתם בטוח יגיע מתישהו.

מיינסטרים? לא רק!

אם אתם חובבי מוזיקה מושבעים מכל השנים אתם הולכים ממש להנות כי אצלנו מקבלים את הלהיטים מכל השנים ולא רק מיינסטרים רמיקסים ומזרחית. האירוע שלכם יכול להיות עשיר בטעמים של: טוויסט, דיסקו, שנות ה-80, שנות ה-90, קלאסיקות מיוחדות, רוק ישראלי ולועזי, לטיני ומה לא ... כל כך הרבה מוזיקה, כל כך הרבה אפשרויות, ואם אתם אוהבים להתפרע ברחבה אז תדעו שאפשר בהחלט.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

דיג'יי לחתונה
תקליטן לחתונה