בחירת שיר כניסה לחופה

כניסה לחופה

אתם בשיא ההכנות לחתונה שלכם ומתקתקים את כל הפרטים שחשובים באירוע שלכם אז צלם מצאתם , אולם בחרתם , שמלת כלה מדהימה התאמתם, נפגשתם עם הדיג'יי ובפגישת מוזיקה החלטתם איזה כיוון אתם אוהבים בריקודים , ורק דבר אחד לא עלה לכם בראש, דבר אחד שלא הצלחתם לחשוב עליו ככה בלהט העיסוקים שלכם לחתונה, שיר כניסה לחופה.

חשוב לדעת , שיר הכניסה לחופה הוא שיר שצריך להיות אישי ונוגע, זה שיר שצריך לרגש אתכם ואת הקהל שלכם בזמן שאתם עושים את צעדיכם לחופה . אז קודם כל אתם צריכים לבחור אם אתם נכנסים לחופה לבדכם בכניסה אחת , או שאתם נכנסים כל אחד עם ההורים שלו . ההבדל הוא בכך שאם אתם נכנסים כל אחד עם ההורים שלו, אז אולי תבחרו בשני שירים , כאשר שיר אחד הוא כניסת החתן עם ההורים , והשיר השני הוא שיר כניסת הכלה . ואם בחרתם להיכנס ביחד בכניסה אחת, הרי שתבחרו בשיר אחד בלבד, שיר אחד שירגש את שניכם ואת הקהל שלכם , אבל קודם כל אתכם . מבחינת סגנון השיר לכניסה אתם צריכים לחשוב, האם הכניסה שלכם תהיה איטית ואז השיר יהיה בלדה מרגשת שתתאים לסגנון כניסה זה . או שתחליטו לבצע כניסה אנרגטית בצעדים קלילים ואז השיר יכול להיות שיר רוק או דאנס או פופ מקפיץ . תלוי בהרגשה שלכם ומה בא לכם בראש , אחרי הכל זאת החתונה שלכם, רגע של פעם בחיים.

אז מה האופציות ? תוכלו להיכנס לתפריט המוסיקה באתר ולהתרשם מאוסף שירי כניסה לחופה שנאספו ממיטב האתרים באינטרנט . כמו כן בפגישת המוזיקה תוכלו לקבל אופציות לשירי כניסה לחופה שלא שומעים בכל מקום שירים מיוחדים וקסומים שמחכים רק לכם ולא מפורסמים באתר. כמובן שמעבר להכל גם אתם יכולים לבחור בעצמכם את השיר הכי מרגש שיכול להיות בחתונה שלכם, שיר שלא שומעים בכל חתונה , חשבו עמוק, נסו להיזכר בשיר שהכי מרגש אתכם ויעביר צמרמורת וקסם בכולם .

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

דיג'יי לחתונה
תקליטן לחתונה