איך לבחור דיג'יי לאירוע

דיגיי לאירוע

בחירת דיג'יי לאירוע שלכם לא חייבת להיות משימה כזאת מסובכת אבל חשוב שתדעו איך לבצע אותה ולמצוא את הדיג'יי המושלם לאירוע שלכם . בכתבה זו אסקור את הדרך הכי טובה להגיע לדיג'יי שבאמת יודע את עבודתו ושיגרום לקהל שלכם להישאר עד מאוחר .

בין אם קיבלתם המלצה על דיג'יי ובין אם מצאתם את הדיג'יי בקטלוגים של חתונות או אפילו באינטרנט, השלב הראשון שלכם צריך להיות קביעת פגישה ראשונית עם הדיג'יי להתרשמות . אני לא ממליץ ללכת לראות את הדיג'יי באולם כי אתם לא תוכלו לדעת אם הדיג'יי יתאים לאירוע שלכם לפי אירוע של אנשים אחרים. יכול להיות שתגיעו לאירוע שרובו מוזיקה מזרחית וזה לא יתאים לכם, או מוסיקה מגוונת בשילוב שנות ה-60 70 80 , וזה לא יתאים לכם .

חשוב לדעת שהמוסיקה באירוע מורכבת משילוב של קריאת קהל עם כיוון של מוסיקה שאתם אוהבים . כמעט בכל אירוע של חתונה שתלכו לראות בשעה 22:00 או 23:00 בלילה תראו רחבה מלאה כך שלא תוכלו לדעת אם הדיג'יי הוא טוב או מעולה . דיג'יי מעולה הוא דיג'יי שיצליח להחזיק את המבוגרים מאוחר, ואת הצעירים ואותכם עוד יותר מאוחר , וזה כבר דבר שגולש לשעות הלילה המאוחרות ולא משהו שתוכלו לראות בשעה 22:00 או 23:00 , כך שתסכימו איתי שלראות את הדיג'יי באירוע זה לא דבר רלוונטי, במיוחד שהוא לא יכול להסביר ולענות לכם על שאלות בזמן עבודת התקלוט שלו.

כל שנייה חשובה בזמן הריקודים, חשוב מאוד לתת לדיג'יי להיות מרוכז בעבודה כדי לשמור על הרחבה מלאה עד לשעה מאוחרת . לכן, קבעו פגישה מסודרת עם הדיג'יי, בדקו את בקיאותו בסוגי מוסיקה, משנות ה-60, 70 ,80, 90, עברי, דאנס , האוס , טראנס , רוק . ראו שהוא באמת מכיר את כל הסוגים כי דיג'יי עם ידע מוסיקלי רחב ידע להתמודד עם כל סוגי הקהל, ידע לנסות אותם ברחבה ולראות מה הם אוהבים ולזרום איתם, ידע לגוון במוסיקה ולא להיתקע על סגנון אחד למשך הרבה זמן ולשעמם את הקהל, וישאיר אתכם ואת הקהל שלכם עד מאוחר ברחבה עד שיכאבו לכם הרגליים.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

דיג'יי לחתונה
תקליטן לחתונה